כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

מטיילים בחו"ל?כדאי לחשוב על משלוח לארצות הברית

דף הבית > טיולים >  מטיילים בחו"ל?כדאי לחשוב על משלוח לארצות הברית
 
 
 

סיבות לביצוע משלוח לארצות הברית

ארצות הברית היא אחת המעצמות הגדולות בעולם בתחומים רבים, כאשר אחד העיקריים שבהם הוא התחום הכלכלי והתעסוקתי. היות שכך, ישראלים רבים מפתחים קשרי מסחר עם ארצות הברית ואף מחליטים להעביר את חייהם לארצות הברית ולעשות רילוקיישן. גם להחלטה לעשות רילוקיישן יכולות להיות סיבות שונות. לדוגמה, מעבר בעקבות עבודה, בעקבות משפחה, שליחות ארוכת טווח ועוד.


אפשרויות שילוח בינלאומי

ישנן שלוש דרכים לביצוע שילוח בינלאומי: דרך האוויר, דרך הים ודרך היבשה. לכל אחת מדרכים אלו יש יתרונות, חסרונות, תנאים והגבלות משלה. בהמשך נבין מדוע השילוח הימי נותן מענה כמעט מלא לכל המצבים, אבל תחילה נעסוק בשתי הדרכים האחרות.

דרך האוויר – הובלה בינלאומית דרך האוויר יכולה להיות נפלאה, בעיקר אם מדובר על שילוח של מטען קל וקטן. במקרים אלו, גם העלויות יהיו נמוכות יחסית וגם המשלוח יגיע מהר יותר מאשר דרך הים.

דרך היבשה – אמנם הובלה לחו"ל דרך היבשה יכולה להיות נפלאה, מפני שהיא כרוכה בעלויות נמוכות וזמן המתנה קצר יחסית, אבל בישראל היא פחות רלוונטית ובעיקר אם למטרת משלוח לארצות הברית. זאת, משום שלשם ביצוע הובלה יבשתית דרושה דרך יבשתית שאין לנו עם ארצות הברית.


הגודל והצורה כן קובעים!

כאמור, לכל דרך לשילוח בינלאומי יש תנאים והגבלות והיות שאין לו דרך יבשתית להוביל לארצות הברית, נותרנו למעשה עם הדרך האווירית והדרך הימית. במידה והמטען שלכם הוא גדול מאוד או בעל צורה מיוחדת, לא תוכלו לבצע את השילוח דרך האוויר, אלא רק דרך הים. גם המשקל של המטען הוא בעל משמעות בכל הנוגע לבחירת האופן בו תבצעו את השילוח. אם מדובר על משקל רב, ישתלם לכם הרבה יותר לשלח דרך הים ואם מדובר על משקל כבד מאוד, הרי שלא תהיה לכם ברירה אלא לבחור בדרך זו.


תרופות ועוד

אם מטרת השילוח שלכם היא שילוח של חומרים כימיים לא תוכלו לעשות זאת דרך האוויר, אלא אך ורק דרך הים. לדוגמה, אם אתם מעוניינים לייצא תרופות לארצות הברית, הדרך הימית היא הדרך היחידה, בה תוכלו לבצע את השילוח. זאת כמובן, בנושף לכך שכדי לוודא את הגעת המשלוח שלכם בשלום, זו הדרך הטובה ביותר.


שימור החומר

מלבד חומרים כימיים למיניהם, גם משלוחים של פריטים הזקוקים לתנאי אחסון מסוימים צריכים להתבצע דרך הים. כלומר, אם אתם מעוניינים לבצע משלוח לארצות הברית של פריטים הזקוקים לשמירה על טמפרטורה מסוימת וכדומה, הדרך הטובה ביותר בשבילכם היא באמצעות השילוח הימי.


אחסון נאות

הובלה בינלאומית, ובעיקר אם היא מתבצעת דרך הים, דורשת אחסון תואם למטען המובל בו. כלומר, אם מדובר על פריטים שבירים או עדינים כדוגמת ציורים, כלי נגינה, פריטי אמנות ועוד, חשוב לארוז אותם נכון כדי לשמור עליהם לאורך הדרך הארוכה שצפויה להם.


תכנון ראוי

אם המטען המובל שלכם חשוב לכם, כדאי שתשלחו אותו בחוכמה! הכוונה היא לכך, שעדיף שלא תנסו לבצע הובלה לחו"ל בכוחות עצמכם, אלא תיעזרו באנשי המקצוע המתאימים. באפשרותכם למצוא חברה, העוסקת בתחום זה ובה עובדים אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בכל הנוגע לשילוח בינלאומי. אנשי מקצוע אלה יוכלו לעזור לכם להתכונן לכל מה שצפוי לכם בתהליך זה ולשמור על המטען שלכם היטב.