כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

חופשה לילדים בתקופת החגים

דף הבית > טיולים >  חופשה לילדים בתקופת החגים
 
 
 

החגים הבאים עלינו לטובה

תקופת החגים היא תקופה מיוחדת במינה. מדובר על הזמנות פז לבלות בחיק המשפחה בלי להיות תלויים בלוחות זמנים של הגן, בית הספר או העבודה. החגים מאפשרים למשפחות לגלות מחדש את בני המשפחה שלהם מפני שכך הם נהנים האפשרות לבלות ביחד ימים שלמים ולבחון את האינטראקציה בין בני המשפחה.

הבחירה בצפון

תקופת החגים היא תקופה, בה מזג האוויר נוח במיוחד. מדובר על מזג אוויר חמים, אבל לא חם מדי וגם תקופה, בה עדיין לא גשום וניתן לצאת ביחד ולבלות. איזור הצפון נהנה ממזג אוויר נוח במיוחד בתקופה זו של השנה ולכן משפחות רבות בוחרות להגיע אליו ולנפוש בו וליהנות משפע אדיר של אטרקציות בצפון.

יתרון נוסף של החגים

ככתוב לעיל, משפחות רבות בוחרות להגיע אל איזור הצפון בתקופת החגים כדי לנפוש וליהנות משפע האטרקציות שבו. יחד עם זאת, היות שיש אטרקציות רבות ומסוגים שונים, העומס, המורגש כל כך באיזור המרכז איננו מגיע באותן עוצמות אל הצפון. בתקופת החגים, היות שישנם מספר ריכוזים של ימי חופש במהלך החודש, משפחות שונות בוחרות בחגים שונים כדי להגיע וכך העומד מורגש עוד פחות.

מה אפשר לעשות בצפון?

מלבד האפשרויות הרגילות, אותן ניתן לעשות בכל איזור שהוא ברחבי הארץ, בצפון ישנן אפשרויות ייחודיות לפעילויות משותפות לכל המשפחה. אחת הדוגמאות לפעילות כזו היא קמפינג בצפון. במהלך הקמפינג יכולה להתגבש כל המשפחה בזכות שעות הבילוי המשותף הרבות ביחד. פעילות נוספת היא קיאקים בצפון, אותה ניתן לעשות בנהר הירדן ובנחלים הרבים שבאיזור ובמהלכה כל בני המשפחה זוכים לחוות חוויות נעימות ומשותפות, אשר ייזכרו למשך שנים ארוכות.

למה דווקא אטרקציות אלו?

הסיבה לכך שבחרנו להתמקד בשתי אטרקציות בצפון באופן מיוחד היא, שמדובר על אטרקציות מיוחדות, המתאימות לכל המשפחה ותקופת החגים היא תקופה נהדרת כדי להתנסות בהן, בין אם בפעם הראשונה ובין אם לאחר פעמים רבות בעבר. בכל מקרה, אלו הן פעילויות, מהן כל אחד מבני המשפחה יכול ליהנות ללא קשר לגיל, מין או כל דבר אחר, שעלול להבדיל בני משפחה האחד מן השני.

קצת על קיאקים

קיאקים בצפון ניתן לעשות במקומות שונים ובמסלולים שונים. כלומר, ניתן לגוון בכל פעם מחדש וגם ניתן ליהנות ממסלול רגוע ושליו או ממסלול אתגרי ומסעיר. את ההתאמות חשוב לעשות בעיקר לפי בני המשפחה, המשתתפים בפעילות, על מנת שיוכלו ליהנות ממנה ולצבור לעצמם את הביטחון הדרוש ואת החוויות הרצויות.

קצת על קמפינג

גם את הקמפינג ניתן לעשות באתרי קמפינג בצפון שונים, כאשר כל אחד מהם מציע את הנופים הייחודיים לו וגם את השירותים הניתנים במסגרת הלינה באתר. לדוגמה, שטח להדלקת מנגל, קיוסק וכדומה. לינת שטח עם המשפחה היא פעילות מגבשת במיוחד מפני שכך כל המשפחה זוכה לחוות חוויה משותפת, שנמשכת מרגע ההגעה אל המקום ועד ליום שלמחרת. בנוסף, זהו סידור לינה זול משמעותית לעומת אפשרויות לינה אחרות באיזור.

להרוויח פעמיים

אתרי קמפינג בצפון רבים שוכנים לצד המים וכך ניתן ליהנות גם מפעילות של קמפינג בצפון וגם מפעילות של קיאקים בצפון בלי להזיז בכלל את הרכב וליהנות גם מעסקאות חבילה משתלמות במיוחד. כך תוכלו ליהנות משתי  אטרקציות בצפון באותה חופשה ובלי לשבור תוכנית חיסכון. אם אתם מעוניינים בשילוב שתי האטרקציות, מומלץ לוודא את האפשרות הזו מראש מול האתרים השונים.