כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

קמפינג מאורגן בטבע

דף הבית > טיולים >  קמפינג מאורגן בטבע
 
 
 

חשיפה לצפון

ישראל מחולקת לאזורים בעלי נופים שונים ואווירות שונות, כאשר לכל אחד מהם יש את הנוף הייחודי שלו ולכל אחד מהם יש אווירה שונה, ממנה המטיילים בו יכולים ליהנות בכל פעם מחדש ולהתפעל מההבדלים הגדולים בין האזורים השונים.  ובכל זאת יש הטוענים, שאזור הצפון הוא מיוחד ויפה באופן יוצא דופן. בשונה מאזור הדרום והמרכז, מדובר על אזור מלא בצמחייה בשלל צבעים, מרחבים ירוקים, מזג אוויר נעים ונוח, בעיקר בעונת הקיץ החמה, ושפע של מים בכל דרך אפשרית.


נפלאות הקמפינג

כאמור, קמפינג הוא אחד מאותן אטרקציות בצפון שלא מפסיקות למשוך עוד ועוד אנשים מכל רחבי הארץ ויש לכך סיבות רבות. ראשית, זהו פתרון לינה נהדר, בעיקר למי שרוצה לצאת לחופשה חווייתית. שנית, מדובר על פתרון לינה, שעלויותיו נמוכות באופן משמעותי ביחס לפתרונות לינה אחרים כדוגמת בית מלון או צימר. כמו כן, מדובר על חוויה מגבשת במיוחד, המתאימה לכל אחד. בין אם מדובר על זוג, קבוצה או משפחה.


החשיבות של מקום מאורגן

אמנם ניתן להקים אוהל כמעט בכל מקום אבל אין ספק, שלמקום מאורגן ומסודר יש יתרונות בלתי ניתנים לערעור! ראשית, מקומות מאורגנים מציעים לאורחיהם שטח מוסדר להקמת האוהל ולעתים אף אוהלים להשכרה וכמובן, כך גם תדעו שיש לכם מספיק מקום להקמת האוהל שלכם בלי לחשוש מפני צפיפות. לא פחות חשוב מכך, הוא נושא החניון לרכבים. הרי מי שמגיע ללינת שטח בצפון מגיע ברכב ובמהלך הלילה, יש לדאוג למקום מסודר בשביל הרכב, בו תוכלו לדעת שהוא קרוב אליכם, אבל לא מפריע וכך גם רכבי הלנים לידכם.

כמו כן, במקומות מאורגנים יש גם מקלחות ושירותים לשימוש כל האורחים, כאשר צוות המקום דואג גם לנקות אותם ולאבזר אותם בכל מה שדרוש לשימוש נוח. בנוסף, מקומות מאורגנים, המציעים קמפינג בצפון, מציעים לאורחיהם גם שטחים נרחבים לשימושים שונים. לדוגמה, משטחי דשא לעריכת פיקניקים או סתם לרביצה, שטחים להבערת מנגל ועוד.


ליהנות מקמפינג דווקא בקיץ

מרבית הישראלים בעונת הקיץ מעדיפים להסתגר במבנה ממוזג מכל סוג שהוא ולא לצאת ממנו לפחות עד אוקטובר. העניין הוא, שזה ממש לא ישים ויתרה מזאת, זה גם ממש לא כדאי! למעשה, קמפינג בצפון דווקא בעונת הקיץ הוא פעילות מרעננת וחוויה נפלאה, בעיקר אם משלבים אותה עם עוד אטרקציות בצפון כדוגמת מסלולי טיולים רגליים או בג'יפים, קטיף פירות ואף קיאקים בצפון.


שילוב אטרקציות בצפון

אמנם האטרקציה של קמפינג בצפון היא אטרקטיבית למדי בפני עצמה ובהחלט ניתן ליהנות ממנה גם בלי תוספות, אבל אם תרצו להשלים את החוויה ולהוסיף עוד אטרקציות בצפון, תוכלו לעשות זאת בקלות בזכות המבחר הגדול שיש באזור כולו. אפשרות זו מתאימה בעיקר למשפחות עם ילדים, שזקוקים לגירויים רבים במהלך החופשה ובעיקר אם מדובר על חופשה בת ימים ספורים ברצף, אותה צריך למלא בחוויות מסוגים שונים.


שילובים משתלמים

יש אטרקציות בצפון, המאפשרות ליהנות מסגנונות בילוי שונים במקום אחד וכך, גם אם אתם מגיעים בהרכב משפחתי או קבוצתי רב גילאי, כל אחד מבני המשפחה יוכל למצוא את הפעילות המתאימה לו. כמו כן, ישנן אטרקציות המתאימות לכל אחד ובכל גיל או כאלו, המציעות עסקאות חבילה עם אטרקציות אחרות. אחת הדוגמאות הנפוצות לכך היא קמפינג עם קיאקים בצפון, שכאשר רוכשים מראש כניסה לשתי האטרקציות, ניתן לעתים ליהנות מהנחה משתלמת במיוחד.