כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

ספורט אקסטרים לילדי הקיבוץ

דף הבית > טיולים >  ספורט אקסטרים לילדי הקיבוץ
 
 
 

ספורט אקסטרים הוא נפלא באופן כללי. למה זה כך ולמה דווקא לילדי הקיבוץ? על זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר זה.

על נפלאות האקסטרים

יש משהו בספורט אקסטרים, שגורם ליותר ויותר אנשים לחפש עוד ויעוד ממנו כל הזמן. הדבר הזה הוא התחושה המיוחדת הזו של האדרנלין המציף את הגוף ובעקבותיו גם האנדורפינים. מדובר על תחושה עילאית שאין דומה לה ולכן הביקוש הרב כל כך לפעילויות אקסטרים מכל הסוגים איננו מפתיע והיתרון הגדול הוא, שניתן למצוא אטרקציות בצפון, שמציעות למבקרים בהן בדיוק את זה.

הצורך של ילדי הקיבוץ

ילדי הקיבוץ, המגיעים מאווירה רגועה במיוחד שהיא נפלאה ונהדרת, אבל כל אחד מאתנו זקוק לקצת ריגוש לפעמים! לכן מאוד מומלץ לקחת את ילדי הקיבוצים לחוות חוויה שונה ומיוחדת במינה, שתציף אותם באדרנלין ותשאיר להם זיכרונות של ילדות מאושרת.

אקסטרים ברגוע

בדרך כלל, כשחושבים על ספורט אקסטרים, האסוציאציה הראשונה היא פעילות ספורטיבית ומסוכנת. חשוב לציין, שבשביל ליהנות מהיתרונות של ספורט אקסטרים, לא צריך לסכן את הגוף והנפש ואפילו לא צריך להתרחק יותר מדי מהבית!

אפשרויות אקסטרים בצפון

צפון הארץ מזמן לילדי הקיבוצים, כמו גם לכל אחד אחר, פעילויות אקסטרים מסוגים שונים. לדוגמה, תוכלו ליהנות משייט קיאקים בצפון, קמפינג בצפון, סנפלינג ועוד. לכל אחת מאפשרויות אלו יש את היתרונות הבולטים שלה והיא מספקת באופן שונה את הצורך בחוויית אקסטרים, שתהיה בטיחותית ומהנה כאחד לילדים.

חוויית הקיאקים

שייט קיאקים בצפון הוא אחד הפעילויות המהנות עבור ילדים, גם לצעירים שבהם, וגם עבור מבוגרים. מדובר על פעילות בטוחה ומהנה, שנותנת תחושה של ריגוש לכל אורכה. יתרון נוסף של פעילות זו הוא, האפשרות לבחור בין שייט במסלול אתגרי לבין שייט במסלול יותר רגוע, שיתאים גם לילדים צעירים במיוחד. כמו כן, העובדה שניתן ליהנות משייט קיאקים בצפון הארץ בלי לצאת מגבולות ישראל מהווה יתרון חיוני נוסף, בעיקר מבחינה כלכלית.

לינה באקסטרים

אמנם משונה לחשוב כך, אבל גם לינה יכולה להיות חוויה אקסטרימית! לינת שטח מוציאה את הלוקחים בה חלק מהשגרה ומאפשרת ניתוק מהטכנולוגיה וחיבור לטבע. הגיבוש שייווצר בין המשתתפים, בין אם במסגרת משפחתית או כל מסגרת אחרת, הוא ייחודי בזכות החוויות המשתפות של חברי הקבוצה.

כמו במקרה של קיאקים בצפון, כך גם לגבי קמפינג. אזור הצפון מציע לכולנו ליהנות מאתרי קמפינג בצפון רבים ואיכותיים, בהם תוכלו ליהנות מלינת שטח בתנאים טובים, שיאפשרו לכם ליהנות ממים זורמים לצורך רחצה וכדומה, אזורים להבערת מנגל, משטחי דשא לרביצה מהנה ועוד.

מסלולים מאתגרים

אזור הצפון מציע גם שפע של מסלולי טיולים לכל המשפחה וילדי הקיבוץ יכולים ליהנות מהם במיוחד. בין המסלולים תוכלו למצוא מסלולים עם מים, מסלולים אתגריים, בהם ניתן לעשות גלישה – סנפלינג, מסלולים עם פריחה צבעונית ומרגשת ועוד. כמו כן, ניתן גם לפנות לאפשרות של מסלולים לטיולי ג'יפים או אופניים ואף ליהנות מרכיבה על סוסים ועוד.

ליהנות מכל העולמות

אם אתם מתכננים להגיע לצפון באופן מיוחד, מומלץ לשקול לשהות באזור במשך ימים ספורים. כך תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות בצפון ולמצות את החופשה עד תום. כמו כן, תוכלו גם לבדוק לגבי האפשרות לקבל הנחה בגין שימוש במספר שירותים של אותו נותן שירות. לדוגמה, תוכלו ליהנות משייט קיאקים בצפון וגם קמפינג בצפון באותו אתר וליהנות מהנחה, שתוזיל לכם את עלויות החופשה באופן משמעותי בלי להתפשר על האיכות של הפעילויות.