כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

אטרקציות בצפון לבני נוער

דף הבית > טיולים >  אטרקציות בצפון לבני נוער
 
 
 

אטרקציות בצפון לבני נוער

יציאה לטיול בצפון עם בני נוער יכולה להיות חוויה נפלאה והיא יכולה גם להיות סיוט מתמשך. למה ואיך הופכים את החוויה למושלמת? על כך תוכלו לקרוא במאמר זה.

הייחודיות של גיל הנעורים

גיל הנעורים הוא גיל מיוחד. זהו גיל, בו הנערים נפרדים מהילדות ומתחילים ללמוד ולהכיר את העולם של המבוגרים. מדובר על תהליך שאורך שנים ספורות, במהלכו הנערים מחפשים את הזהות העצמית שלהם ותוך כדי כך, גם נוטים להתנגד למה שיש הן לעולם הילדות והן לעולם הבגרות להציע להם.

לצאת לצפון עם בני נוער

טיול משפחתי לצפון אמור להיות חוויה משפחתית מגבשת ומהנה לכל בני המשפחה וכאמור, ריצוי של בני נוער יכול להיות משימה לא פשוטה בלשון המעטה. לכן חשוב למצוא את הדרכים להגיע אל בני הנוער ולמצוא עבורם פעילויות מהנות במיוחד. תוכלו לבחור לעצמכם אטרקציות בצפון, שיתאימו לכל המשפחה כדוגמת קיאקים בצפון, קמפינג בצפון וכדומה. פעילויות אלו אהובות במיוחד על בני הנוער וההסבר לכך מגיע מיד.

למה זה כל טוב למשפחה?

מציאת אטרקציות בצפון, שיתאימו לכל המשפחה ללא קשר לגיל או מין בני המשפחה, יכולה ליצור חוויות וזיכרונות חיוביים שיחברו בין בני המשפחה וישאירו בפיהם טעם של עוד. וכן, גם אם מדובר בבני נוער! כך תוכלו לזכות בחוויה נפלאה ומיוחדת במינה, שתכלול את כל בני המשפחה ותשאיר על פניהם חיוך גדול.

ולמה זה כל כך טוב לבני הנוער?

בני נוער מטבעם, נוטים להתנגד בעיקר להוריהם. יחד עם זאת, יש דברים, שהם פשוט לא יכולים להתנגד להם! זמן איכות אמתי בחיק המשפחה בפעילות מהנה זה בדיוק מה שהם צריכים. זוהי ההזדמנות שלהם להרגיש חשובים ולא פחות חשוב מכך, חלק בלתי נפרד מהמשפחה כולה.

דוגמה

במהלך שיט קיאקים בצפון ביחד עם אחד ההורים או אחד האחים, מאפשר לנער להרגיש מועיל וגם לפרוק את המתחים המצטברים בתוכו במהלך תקופה מבלבלת ומשמעותית כל כך בחייו. כך גם לגבי קמפינג בצפון, במהלכו הנער יכול לקבל על עצמו תפקיד כלשהו ולהרגיש שהוא מועיל למשפחה כולה.

השפעות לטווח הארוך

ליציאה לטיול משפחתי בצפון יש יתרונות רבים ובין היתר, גם השפעה חיובית לטווח הארוך. איך הטיול משפיע? ראשית, זוהי דרך נהדרת להעביר את הזמן בנעימים בחיק המשפחה בפעילות משותפת. שנית, הזיכרונות המשותפים יוצרים חוויה משותפת, שהיא ייחודית לבני המשפחה עצמה וניתן להתרפק עליהם עוד שנים רבות. לבני הנוער, חוויה משמעותית וטובה עם בני המשפחה היא חשובה במיוחד לחיזוק הקשר ולכן היא מומלצת במיוחד.

חשוב לדעת!

כאשר אתם מתכננים נסיעה לצפון קחו בחשבון, שיש מגוון רחב של אטרקציות בצפון מהן ניתן ליהנות. מלבד קמפינג בצפון ושייט קיאקים בצפון, בהם כבר עסקנו, ניתן ליהנות גם ממסלולי טיולים עם נופים פורחים ומרהיבים, טיולי ג'יפים, קטיף של פירות מיוחדים וגם סדנאות שונות ומרכזי מבקרים רבים ומעניינים.

תכנון הטיול

לפני הנסיעה לצפון, מומלץ להכין תכנית לטיול עם אטרקציות מסוגים שונים. בהחלט מומלץ לבחון אפשרויות שונות וליצור מגוון בעיקר עבור המתבגרים, אבל לא רק בשבילם. הכוונה היא לכך, שעל התכנית להיות גמישה ונתונה לשינויים כדי לאפשר לכל בני המשפחה ליהנות מהאטרקציות המוצעות להם ולכן כדאי להכין רשימה ארוכה ככל שניתן של אטרקציות, ממנה תוכלו לבחור ביחד כמשפחה מאוחדת את האטרקציות הרצויות לכם. כמו כן, מומלץ לבדוק אפשרויות של עסקאות חבילה של אטרקציות שונות. לדוגמה, פעמים רבות ניתן לעשות קמפינג בצפון ושייט קיאקים בצפון באותו אתר ולהוזיל את העלויות.