כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

לינה מסודרת ובטוחה בשטח

דף הבית > טיולים >  לינה מסודרת ובטוחה בשטח
 
 
 

למה דווקא הצפון?

לינת שטח יכולה להתקיים גם בדרום וגם במרכז, אבל בחרנו להתמקד באיזור הצפון, מפני שהוא מתאים יותר ללני השטח המתחילים ולאלו, שאוהבים ליהנות גם מהשפע האדיר של אטרקציות בצפון. בנוסף, איזור הצפון מושך אליו מטיילים רבים בכל שנה ובכל עונה בעיקר בזכות מזג האוויר הנוח שבו וגם בזכות הנופים המרהיבים שלו.

פתרונות לינה בצפון

איזור הצפון מציע לנופשים בו סוגים שונים ומגוונים של פתרונות לינה, כאשר קמפינג בצפון הוא רק אחד מהם ועל פתרון זה נרחיב עוד בהמשך. אם כן, מלבד אפשרות זו, ניתן גם לשכור חדר בבית מלון או לשכור צימר. שתי אפשרויות אלו הן זמינות מאוד ומאפשרות לכם להרגיש בבית גם כשאינכם בבית.

לחוש את הטבע

כאמור, אחד מפתרונות הלינה המומלצים ביותר במהלך נופש בצפון הוא קמפינג בצפון. הסיבה לכך היא, שעצם הקמפינג מהווה סוג נוסף של אטרקציות בצפון, המאפשר ללנים באתר הקמפינג לחוש את הטבע וליהנות מהצלילים הייחודיים של הלילה, אותם לא זוכה לשמוע מי שישן במקום סגור ומוקף קירות.

לא אטרקציה בלעדית

מרבית האנשים, כשיוצאים לנופש בצפון, מחפשים אחר אטרקציות בצפון ואכן, ניתן למצוא מגוון רחב שלהן: קיאקים בצפון, מסלולי טיולים, סדנאות, טיולי ג'יפים וטרקטורונים ועוד. אם גם אתם מעוניינים לצאת לשייט קיאקים בצפון וגם ליהנות מלינת שטח, תוכלו למצוא אתר, בו תוכלו ליהנות משתי האטרקציות מבלי להזיז את הרכב!

איך עושים את זה? ובכן, ישנם אתרים המציעים מקום ללינת שטח, במקום מסודר עם מדשאות, שטחים ייעודיים להבערת מנגל, מים זורמים ועוד. וכל זאת, בסמוך לנהר הירדן או לנחלים הסמוכים. כך תוכלו ליהנות משתי האטרקציות וגם מקול פכפוך המים בשעת לילה מאוחרת.

מה חשוב כשיוצאים לקמפינג?

כשיוצאים לקמפינג חשוב לזכור, שמדובר על לינה בשטח ולכן צריך להתכונן אליה בהתאם. לדוגמה, דאגו להביא את הציוד הדרוש כדוגמת אוהל מתאים בגודלו לכמות הלנים בו. בנוסף, רצוי להביא מזון ושתייה בכמויות מספקות. בנוסף, מומלץ גם להביא בגדים חמים ונוחים לשינה, שקי שינה ובמידת הצורך – מזרנים ושמיכות.

מלבד הציוד הכתוב לעיל מומלץ להביא גם כלי רחצה כולל מגבות וכדומה ובעיקר בעונת הקיץ – תכשיר דוחה יתושים וקרם הגנה.

הזדמנות יקרה מפז

יש הזדמנויות, שפשוט אין להן תחליף! ההזדמנות להיות בזוג או בחיק המשפחה באוהל במהלך נופש היא יקרה מפז, בעיקר משום שהיא מאפשרת למשתתפים ליהנות לא רק משלל הפעילויות לאורך היום, אלא גם מזמן האיכות שהוא חלק מאותו קמפינג בצפון. אם כך, מדובר על פעילות מאוד יקרה מבחינת האיכות, אך מאוד זולה מבחינת העלות, בעיקר בהשוואה לאפשרויות הלינה האחרות.

בחירת המקום

בחירת המקום המתאים ביותר לעריכת קמפינג בצפון צריכה להתבצע לפי המטרה שלכם לאותו הנופש. לדוגמה, במידה ואתם זוג, ודאי תרצו מקום עם מרחבים גדולים שיאפשר לכם תחושת קרבה ואינטימיות. במידה ואתם משפחה עם ילדים, ודאי תרצו מקום ליד קיאקים בצפון ושאר אטרקציות בצפון, שיתאימו לכל המשפחה.

בנוסף, אם חשוב לכם ללון במקום מסודר ובטוח, חשוב לבדוק עם המקום מהם אמצעי האבטחה שלהם. יחד עם זאת, חשוב להבין שכאשר יוצאים ללינת שטח באתר קמפינג בצפון, חשוב לבדוק שהמקום אכן מסודר הן מבחינת המרחבים והאבזור והן מבחינת תחושת הביטחון שהוא יקנה לכם במהלך השהייה בו.