כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

אטרקציות לילדים בחופש הגדול

דף הבית > טיולים >  אטרקציות לילדים בחופש הגדול
 
 
 

הייחודיות של החופש הגדול

החופש הגדול כשמו כן הוא: גדול מאוד! לכן הורים רבים מנצלים אותו כדי לנצל ימי חופש מהעבודה ולבלות בחיק המשפחה ובחיק הטבע. מלבד היותו חופש גדול במיוחד, הוא גם מתקיים בעונת הקיץ, בה יש אפשרות להישאר בבית עם המזגן, או לצאת לבלות בפעילויות מצננות ונעימות תחת השמש החמה או ליהנות מלילות נעימים במיוחד בחיק הטבע במהלך קמפינג בצפון.

הייחודיות של הצפון

האיזור הצפוני של הארץ הוא איזור מרהיב ביופיו והמבקרים בו יכולים ליהנות מטמפרטורות נמוכות ביחס לשאר חלקי הארץ כמו גם צמחייה טבעית ועשירה, המעניקה צל למטיילים. בנוסף, הוא גם מציע לנופשים בו אטרקציות רבות כדוגמת: קיאקים בצפון, קמפינג בצפון, מסלולי טיולים מרהיבים ועוד. על כל אלו נרחיב מיד.

פתרונות לינה

לפני שנתחיל לעסוק בשפע של אטרקציות בצפון, חשוב לעסוק באפשרויות הלינה באיזור. ובכן, איזור הצפון מציע שפע של בתי מלון וצימרים, אבל הוא גם מציע אפשרות לינה, שהיא אטרקציה בפני עצמה: קמפינג בצפון. אפשרות לינה זו מאפשרת לנופשים הזדמנות לשהות ביחד לאורך כל הלילה וליהנות מלינה משותפת וחווייתית במיוחד.

ניתן ליהנות מפעילות של קמפינג בצפון במקומות מסודרים וייעודיים למטרה זו בהם ניתן ליהנות משירותים ומקלחות מתוחזקים, מרחבי דשא, אזורים למנגל ועוד. כמובן, כל מקום כזה מציע את אפשרויות אחרות ולכן מומלץ לבדוק לפני ההגעה מה בדיוק מוצע שם. כמו כן, השהייה כרוכה בתשלום.

מסלולי טיולים

איזור הצפון מציע מגוון רחב של מסלולי טיולים, המהווים אטרקציות בצפון לכל המשפחה בדרגות קושי שונות ובהתאם לצרכי המטיילים. לדוגמה, ישנם מסלולים עם מים, מסלולים נגישים, מסלולים למשפחות, מסלולים אתגריים וכך הלאה. הכניסה אל חלק מהמסלולים כרוכה בתשלום ואל חלקם ניתן להיכנס בחינם.

קיאקים בצפון

שייט קיאקים בצפון זוהי פעילות נפלאה לכל הרכב! הקיאקים יכולים להתאים לזוגות, משפחות או קבוצות ובמהלך חודשי הקיץ, זוהי פעילות מהנה במיוחד! בעיקר בזכות העובדה, שהיא כוללת גם מים וגם צל והיא מאתגרת את המשתתפים בה ומעלה חיוך על פניהם.

לידיעתכם, ישנם מסלולים שונים של שייט קיאקים בצפון, המתאימים בדרגת הקושי שלהם למשתתפים השונים.

הרכבים של משפחות

משפחות שונות הן בעלות הרכבים שונים וכאשר מחפשים אטרקציות בצפון חשוב לבדוק את ההתאמה בין האטרקציה לבין ההרכב המשפחתי. לדוגמה, משפחות עם ילדים בגיל העשרה יחפשו אטרקציות בצפון, שהן יותר מאתגרות ולעומת זאת, משפחות עם תינוקות, יחפשו אטרקציות שיתאימו גם לצרכים של תינוקות כדוגמת נגישות לעגלות, אפשרות לבצע עם מנשא וכדומה. גם כאשר משפחה תחפש מקום, בו תוכל לקיים קמפינג בצפון, במידה ויש תינוק במשפחה, חשוב לבדוק את התאמת תנאי המקום כמו מים נקיים וכדומה.

פתרונות תחבורתיים

במרבית המקרים, כאשר נוסעים לנופש בצפון, עושים זאת עם הרכב המשפחתי ואז יש לדאוג גם לנוחות מבחינה זו. לדוגמה, אם אתם רוצים לעשות מסלול, מומלץ לבחור מסלול מעגלי, אשר יוביל אתכם בחזרה אל הרכב שלכם וכך לא תצטרכו לשלוח אחד מבני המשפחה להביא את הרכב ולאסוף את שאר הקבוצה.

כמו כן, אם אתם בוחרים לעשות שייט קיאקים בצפון ודאו שיש חניון קרוב ונוח, בו תוכלו להשאיר את הרכב שלכם. גם לשם קמפינג בצפון חשוב לוודא, שאתר הקמפינג נמצא בסמוך לחניון זמין ונוח, בו תוכלו להשאיר את הרכב שלכם למשך הלילה.