כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

אטרקציה זולה בטבע

דף הבית > טיולים >  אטרקציה זולה בטבע
 
 
 

אטרקציה זולה בטבע

אם אתם מחפשים אטרקציה זולה בטבע, ובעיקר בצפון הארץ, הגעתם אל המאמר הנכון! כאן תוכלו לקרוא על אטרקציות בצפון, אשר יהפכו את הנופש שלכם לבלתי נשכח.

הנהירה אל הצפון

צפון הארץ מושך אליו עוד ועוד אנשים מכל רחבי הארץ בכל שנה ובעיקר בימים החמים, המהווים חלק ניכר מהשנה באקלים הישראלי, אבל גם בימים הקרים, בהם ניתן לעתים ליהנות מהשלג בחרמון, מהנחלים הסוערים ועוד. הסיבה העיקרית לכך היא, שמזג האוויר בצפון הוא בדרך כלל נעים ונוח יותר מאשר בשאר אזורי הארץ והנופים המרהיבים כוללים מרחבים גדולים בשלל צבעי הפריחה.

מעבר לנופש

להיות בצפון ולא ליהנות מהמגוון הרחב של אטרקציות בצפון זה פשוט בזבוז! כל כך הרבה דברים ניתן לעשות באיזור, מהם ניתן ליהנות בין אם אתם משפחה עם ילדים ובין אם אתם זוג בנופש רומנטי. האטרקציות יכולות להיות מסלולי טיולים ברמות קושי שונות, קמפינג בצפון, רכיבה על סוסים, פעילויות עם מים כדוגמת קיאקים בצפון ועוד.

סידורי לינה

איזור הצפון מציע לכם מגוון רחב של אפשרויות לינה. באפשרותכם לבחור בין לינה בבית מלון, צימר ואף לינת שטח. קמפינג בצפון הוא פעילות חווייתית ומהנה לכל המשפחה ומתאימה לכל הרכב של קבוצה וניתן לעשות זאת במקומות מסודרים, המציעים לכם שטחים למנגלים, שירותים מסודרים ומתוחזקים היטב, חניונים מסודרים לרכבים ועוד. היתרון הבולט של קמפינג בצפון הוא העלויות הנמוכות ביחס לאפשרויות הלינה האחרות.

מסלולי טיולים

צפון הארץ שופע מסלולי טיולים שונים, המתאימים גם לילדים וגם מסלולים נגישים. כמו כן, ישנם מסלולים ארוכים ומאתגרים יותר למיטיבי לכת. מרבית המסלולים הם מסלולים מסודרים ומתוחזקים והכניסה אליהם היא בתשלום, אך העלויות שוות לכל כיס ומאפשרות לכל אחד ליהנות מהטבע במיטבו.

אטרקציות עם מים

אם אתם חובבי מים ואוהבי ספורט ומחפשים אטרקציות בצפון עם מים, אז קיאקים בצפון זו פעילות מומלצת במיוחד עבורכם. הפעילות של קיאקים בצפון משלבת פעילות גופנית בריאה עם אדרנלין ומים רבים. את הפעילות ניתן לעשות במסגרת המועדונים השונים, המציעים את האטרקציה ומאפשרים לכם לשכור את הציוד הדרוש ולקבל את ההדרכה הנחוצה לשם הנאה מקסימלית ובטיחות ללא פשרות.

קטיף

קטיף של פירות שונים הוא חוויה מיוחדת במינה והיא מתאימה לכל הגלאים ולכל סוגי האוכלוסייה. הייחודיות של הצפון בתחום זה היא בפירות הייחודיים לאיזור זה. לדוגמה, בעונה, ניתן אף לקטוף דובדבנים ברמת הגולן, שזהו האיזור היחיד בארץ, בו ניתן לגדל פרי זה. כמו כן, מדובר על פעילות בעלויות נמוכות במיוחד.

ביקורים וסדנאות

לאורך ולרוחב איזור הצפון ניתן לבקר במפעלים שונים, כדוגמת ורד הגליל, בו ניתן לצפות בייצור השוקולד. כמו כן, ניתן גם לבקר בסדנאות שונות, המציעות טעימה מייצור פרטי של מוצרים שונים החל ממזונות שונים כדוגמת כוורות ולימוד על הדבורים וייצור הדבש ועד למוצרים כדוגמת תכשיטים ועוד.

שילובים

בדרך כלל, כאשר מגיעים לנופש בצפון, מגיעים לימים ספורים, במהלכם מנסים לשלב מגוון אטרקציות. אם גם אתם רוצים לעשות זאת, באפשרותכם לבחון את האטרקציות השונות ולבדוק אם ניתן לשלם עבור חבילות. לדוגמה, ישנם מקומות, המציעים לכם גם קיאקים בצפון וגם קמפינג בצפון במחיר משתלם במיוחד וכך באפשרותכם ליהנות משתי האטרקציות מבלי להוציא סכומים גדולים מדי. כמו כן, מרבית אתרי הקמפינג נמצאים בסמוך למסלולי טיולים מומלצים כדוגמת נחל שניר, נחל אל על ושאר נחלי הצפון האטרקטיביים. לכן, כל שעליכם לעשות הוא לבדוק מראש ולבצע את הבירורים הדרושים לתכנון הנופש המושלם והמשתלם ביותר עבורכם.