כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

אוסף פעילויות רטובות בצפון

דף הבית > טיולים >  אוסף פעילויות רטובות בצפון
 
 
 

הקשר של הצפון והמים

חודשי הקיץ החמים מביאים נופשים רבים מכל רחבי הארץ להגיע דווקא לאיזור הצפון. למה? מפני שהטמפרטורות באיזור הן נמוכות יותר, ביחס לאזורי תיירות אחרים בארץ, וגם בזכות שפע המים הצוננים והמרעננים בו. בין אם מדובר על ימת הכינרת, על הים התיכון או על שלל הנחלים, מים מקיפים את הצפון מכל עבריו.

המשיכה הגדולה אל הצפון בעקבות המים הובילה לכך, שניתן למצוא באיזור שפע של פעילויות כוללות מים כדוגמת קיאקים בצפון, מסלולי טיולים שונים ועוד, עליהם נרחיב מיד.

טיולים בכלי רכב שונים

המרחבים הירוקים, הפריחה הצבעונית והאווירה הטבעית של הצפון מושכת אנשים רבים פשוט לצאת ולטייל. הטיולים יכולים להתקיים בכלי רכב שונים כדוגמת טיולי אופניים, טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים, רכיבה על סוסים ועוד. טיולים אלו בדרך כלל נעשים לצד מקור מים כזה או אחר, אך כמובן, במידה והמים חשובים לכם, מומלץ לבדוק את המסלול לפני הטיול ולבקש אפשרות כניסה למים.

קיאקים

קיאקים בצפון הם אטרקציה אטרקטיבית במיוחד! היא מתאימה לכל הרכב של משתתפים, בין אם מדובר על משפחות עם ילדים, קבוצות, זוגות או כל הרכב אחר. לידיעתכם, ישנם מסלולים שונים של קיאקים בצפון, כאשר הבחירה נעשית לפי המסלול ובעיקר לפי רמת הקושי. לדוגמה, משפחה עם ילדים קטנים לא תבחר במסלול האתגרי, לעומת קבוצה של אנשים אוהבי אקסטרים, שלא תתפשר על פחות מזה. לכן, לפני היציאה אל מסלול הקיאקים, מומלץ לבדוק את ההעדפה של המשתתפים ולבצע את ההתאמות הדרושות.

טיולים רגליים

דרך נוספת ליהנות מנחלי הצפון היא על ידי לאורכם. מרבית נחלי הצפון שופעים מים לאורך כל השנה ומאפשרים לכל מטייל לבחור במסלולי מים לפי דרגות קושי. חשוב לציין, שנחלים רבים מתוחזקים היטב והכניסה אליהם היא בתשלום, כאשר לעתים ניתן לקבל הנחות לגביהן מומלץ לברר מראש.

הכינרת

ימת הכינרת מציעה למבקרים בה שפע של אפשרויות בילוי. מלבד הרחצה הנעימה במים המתוקים, ניתן גם לשוט ואף ליהנות מפעילויות אקסטרים כגון אופנועי ים, סקי מים, בננה ועוד. כל זאת, לצד האפשרות לישון בסמוך למים בחופים מסודרים וליהנות מחניוני לילה, מקומות מוצלים ועוד.

קמפינג ליד המים

לאחר יום שלם של פעילויות שונות במימי הצפון, ובעיקר אם עסקתם בפעילויות אקסטרים כמו קיאקים בצפון, כיף לסיים את היום בחוויה נוספת: קמפינג בצפון. לינה בשטח היא אטרקציה בפני עצמה והיא מאפשרת לקבוצה להתגבש ולצבור חוויית לינה משותפת ומיוחדת במינה.

לידיעתכם, אנו מציעים לכם את האפשרות ליהנות מחבילה של קמפינג בשילוב עם קיאקים בצפון במחיר אטרקטיבי במיוחד, על מנת שתוכלו ליהנות משני העולמות ובנוסף, גם מהאפשרות לישון לקול רשרוש המים. אנו מציעים לכם  לבחור בין לינה באוהלים בחניון הלילה שלנו לבין לינה בחדרי האירוח.

לא רק בקיץ

 

חשוב לדעת ששלל האטרקציות בצפון, שהצפון מזמן למבקרים בו, אינן מיועדות לקיץ בלבד והצפון מקדם את פני הנופשים לאורך כל השנה. יחד עם זאת, אם בחרתם להגיע בימות החורף, מומלץ לוודא את אפשרות ההגעה והבילוי במגוון אטרקציות בצפון. זאת, משום שהבטיחות קודמת לכל ועליה לא נתפשר לאורך כל ימות השנה.