כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

מסע הכדורל מתחיל

דף הבית > טורים אישיים >  מסע הכדורל מתחיל
 
 
 

קצת פרהיסטוריה: לפני מעט יותר מ-30,000 שנים, לפי הערכת המומחים, הומנידים מאזור אפריקה- הומו ארקטוס (שיהפכו לאחר מכן להומו ספיינס, בני האדם המודרנים) התחילו להצפין עקב התחממות כדור הארץ. במהלך מסעם צפונה הם נקלעו אל יבשת לא מוכרת: אירופה. ביבשת זו שכנו כבר הומנידים קדומים אשר מזכירים את יושבי היציע המזרחי, ואנו מכירים אותם בתור ניאנדרטלים.
ככל הנראה, ההומו ארקטוס נגסו בשטחי המחייה של הניאנדרטלים, עד להכחדתם המוחלטת של האחרונים, דבר שהוביל להשתלטות האדם המודרני על "היבשת הישנה". אירופה.

30,000 שנה לאחר מכן, יצא לדרך אחד ממסעות המחקר הגדולים של זממנו. ארז בורשטי(י)ן ואורן ברזילי, שני חוקרים אמיצים, יוצאים אל עבר הלא נודע, והפעם במטרה אחת: לעמוד על טיבה של אירופה בעיניים מזרח תיכוניות. דגש מיוחד יושם על תרבות הכדורגל של היבשת ובמשך שלושה וחצי חודשים פרועים במיוחד נעשה הכל כדי להנות כמה שיותר, ולהביא לכם את חוויותינו, חמות חמות מהתנור.
כמו כן ננסה גם לא להיאנס על ידי גרמנים זקנים בשם האנס, שמי יודע איפה הם היו לפני 65 שנה.
אלה חלק מהערים בהם נבקר: לונדון, אדינבורו, גלזנקירשן, דיסלדורף, מינשנגלאדבך, אתונה, טורינו, מילאן, אמסטרדם, אמסטרדם, גלזגו, פריז, ברצלונה, מדריד, ברמן, ניוקאסל ועוד.
רשימה חלקית של הקבוצות בהן נחזה: צ'לסי, ווסטהאם, הארטס, מנצ'סטר יונייטד, שאלקה, דורטמונד, אולימפיאקוס, פאנאתנייקוס, מינשנגלדבך ואני אעצור כאן, כי מדובר רק בחודש הראשון, וחבל לעשות נאחס אם לא יהיו כרטיסים.
 

נתראה בפעם הבאה בלונדון (אלא אם אני לא אתאפק וארשום המשך מהארץ)
תבלו!

 כמו כלה ביום חתונתה: סט. ג'יימס פארק. צילום: ויקיפדיה 

 
אבל ברגע האחרון המסע כמעט התבטל. קיראו את פוסט מספר 2