כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

איך להשיג חברה בפריפריה

דף הבית > יחסים >  איך להשיג חברה בפריפריה
 
 
 

 
 חזרת פתאום, הנה אתה בבית, או שלא עזבת מעולם. אתה גר ביישוב מרוחק בגליל או בנגב, גילך עבר את מספר הנופלים בפרשת יורדי הסירה, חזרת מהטיול, אתה עובד או לומד או שניהם, ואתה רוצה להכיר מישהי. אתה לא לבד! כלומר אתה כן, אבל יש רבים כמוך. ובשביל זה אנחנו כאן.
 
 הבעיה מתחלקת לשניים: דמוגרפית ותרבותית. הבעיה הדמוגרפית משמעותה שאין הרבה מקומות מפגש לבני גילך באזור, והבעיה התרבותית היא שאם תיגש לבחורה בפריפריה ותתחיל איתה, היא תחשוב שאתה ערס או נואש. בקיצור, אין מצב לפיק אפ. כדי לפתור את הבעיה הראשונה, נציין את המקומות בהם יש אפשרות לסמן מטרה, לאתר אובייקט, או במילים פשוטות- לראות כוסיות.
 

בפאב, בטבע, בתיאטרון- מקומות לפגוש בנות

הפאב המקומי- האפשרות המיידית. לא סביר, אמנם, שלפתע תכנס פנימה יפהיפיה לא מוכרת, אך תמיד יש סיכוי שזה יקרה, וזה גם קרה בעבר. אל תיתן להזדמנות הזו לחלוף: סדר לך איש קשר במקום, שידווח על ארוע שכזה. ניתן גם להגדיר סבב בין החברים, כך שערב אחד בכל חודש ייצא לך לשמור בפאב.
 
הפאב האזורי- בכל אזור יש פאב אזורי עם הופעות, ערבי שתייה וכאלה. זהו מקום חשוב עבורך. לא כדאי לבזבז שם את כל לילותיך, אלא למפות את ההתרחשות ולפי זה להחליט כמה מאמץ להשקיע ומתי. אל תגזים בשהותך במקום כדי שלא ידבק בך חלילה מוניטין אזורי של "חפש", והשתדל לא לבוא לבד. אם אין לך עם מי לבוא, כונן יחסי בדיחות עם הברמן/נית. זה נראה טוב מאד להכנס לבר, לומר "את הרגיל שלי", להביא מבט מסביב ולפגוש מבט אחר.
 
ערבי תרבות אזוריים- הופעות, סרט, שירה בציבור, אפילו תיאטרון ומחול, כל אלה יפגישו אותך עם מבחר בחורינות חמודות שמגוונות את המצאי הרגיל של פקצות- תרבות- האלכוהול. דאג לבוא עם ידידה או שתיים, במילא אף חבר לא יסכים לבוא איתך. הסבל שווה את זה.
 
זולות טבע אזוריות- באזורך וודאי נמצאות פינות חמד לרוב. אם תוכל להסתובב בהן קצת בסופי שבוע, מוטב עם טרקטורון, תוכל להתקל מפעם בפעם בחבורות של בנות נהדרות שבאו לנפוש.
 
חידוש קשרים ישנים- לא, אין הכוונה לאקסיות אלא לחברות של האקסיות. החברה שלך מהתיכון, אותה לא ראית שנים, עשויה להיות קצה חוט שיוביל לחבורת בנות שלמה.
 
הבריכה האזורית וחוגי ספורט אחרים- אמנם בבריכה על כל 10 זקנות יש בחורה אחת, אבל אתם כבר חצי ערומים.
 
ג'יי דייט- חבר, אל תתבייש. כולם עושים את זה, ותזכור תמיד שאם מישהו יראה שאתה רשום לאתר זה רק בגלל שגם הוא רשום בו.

 

הפנייה הישירה והפנייה העקיפה

כעת- איתרת בחורה שאתה מעוניין להתחיל איתה. מה תעשה?
מספר שיטות לוקחות בחשבון שאין זה מקובל בתרבות הכפרית לנסות משפטים מטופשים, ולכן יש לבחור באחת משתי דרכים: פנייה ישירה בתואנה כלשהי, או פנייה עקיפה.
לגבי הדרך הראשונה, היא תנקט כאשר אין ברירה, כמו למשל במצב של לחץ זמן, אובייקט בתנועה וכדומה. במקרה ומדובר בפאב, גש לשוחח איתה באופן חסר אינטרס, על הבירה שהיא שותה, הסיגריות שהיא מעשנת, המוזיקה שמתנגנת ועוד. אל תראה שאתה מתחיל איתה. נסה לשכר אותה ושתה גם אתה הרבה, זה יעזור.
 
 
אם הגעת לזולה בטבע ובה חבורת בנות, סייע להן במשהו- ייתכן שיהיה זה חכם להסתובב עם עלי תבלין מסוגים שונים כדי שתוכל להציע אותם לתה. ספר להן על האזור- אביך יוכל לתת לך רקע היסטורי. קבע איתן לערב- עירוניות תמיד ישאלו בשלב כלשהו את השאלה "אז מה עושים כאן בערב באיזור"?. למפגש תגיע עם חבר שיוכל להוריד ממך את המכוערת מביניהן. אם הן מוצאות חן בעיניך במיוחד, תוכל לנקוט גם במסלול המהיר ולהזמין אותן אליך לחדר להתקלח בסוף בילוי הטבע שלהן.   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 "יעניין אתכן לשמוע על הממלוכים שחיו כאן בעבר"?
 

האדם השלישי

בשאר המקרים נפעיל את שיטת הפנייה העקיפה, כלומר: יש להפעיל גורם שלישי. עליו להיות אדם שנמצא בקשר ידידותי עם האובייקט ורוצה בטובתך. אל תדאג, אנשים אוהבים לשדך ומתרגשים להעביר מידע רומנטי. דאג שיאמר שאתה מתעניין ולא יותר. קבל תשובה שאומרת כיצד התקבל הדבר בעיני האובייקט. בכל מקרה תתקשר אליה כשמשפט הפתיחה הוא "X דיבר איתך, נכון?" ומשם תמשיך לבד.
 
כל הכבוד! הכל פעל והגעת לשלב הדייט: נצל את יתרונות האזור ושחק אותה 'חתיך הרים'. אתר לך פינה קבועה בטבע, הכן טקסט קבוע, דאג לכלי רכב זמין, והכי חשוב: הבא ערכת קפה. כמו כן, וודא מראש שאין אדם אחר שקרא את הטור הזה, והגיע לשם בדיוק כמוך.