כניסה לקהילת במקום
 
דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחת סיסמה?
 
 
משתמש חדש?
 
 
לוח עבודה בקיבוץ.png
 
 
 

התנוחה לשחרור האישה

דף הבית > הסיפורים שלכם >  התנוחה לשחרור האישה
 
 
 

באחת מאמירותיו המפורסמות (ובעיקר משעשעות), של וודי אלן, אמר הגמד היהודי: "אל תזלזלו באוננות, זה לעשות אהבה עם הבן אדם שאתה הכי אוהב". לא בטוח שזה נכון, כן בטוח שאם את רוצה להרגיש את הדבר האמיתי ביחסייך האינטימיים עם פרטנר זה או אחר ולחוות אורגזמה של ממש ללא ספקות מיותרים או קולות מזויפים, מוטב לך להתנסות בחוויה האולטימטיבית בראש ובראשונה בגפך. את עם עצמך - ותו לא. מעבר לעובדה שאף אחד לא יוכל לגלות את שביל הזהב לגן העדן יותר טוב ממך, אין שום סיבה שתפקידי את הנאתך הבסיסית והגדולה מכולן, בידו ואיברו של אחר (או אחרת, אם במקרה את אחת מהאוחצ'ות שבינינו). 

אורגזמה נשית. אם כבר לבד, שיהיה בתנועה
 
ככה זה בחיים, אם אין אני לי, לא יעזור גם אם ילקקו לי, ואם יש ספק אין ספק - את לא שם! הרבה מאיתנו חיות בנדמה לי שזה זה, אבל ברגע ש"זה" קורה, אין דבר טוב יותר, נעים יותר, ודאי יותר ועוצמתי יותר מזה. נחשול של אור וחום עוטף אותך וכולך שבוייה ברטט משכר שאין יותר משחרר ממנו. כמו חלום שלא רוצים להתעורר ממנו. כל שתרצי לו יהי עוד ועוד ועוד הפעם עוד...
 
איפה היינו? אה כן, בדרך אל האור. אז מה? אז שימי גז. מה יכול להיות, מקסימום בילית זמן איכות עם עצמך. במקרה הגרוע מפלס הכנרת ירד בעוד כמה סנטימטרים. אולי המצפון לא ישאר לגמרי נקי, אבל בטוח שתרגישי יותר נעים מחסך מתמשך וחוסר סיפוק. בינינו, מי בכלל צריכה את הכנרת בזמן שהיא חווה הארה ומממשת את משאלתה הכמוסה של כל אשה באשר היא.